Afbeelding
Jude Beck

Rustige jaarwisseling voor Brandweer Flevoland

Algemeen

FLEVOLAND - De jaarwisseling is voor de brandweer in Flevoland rustig verlopen. Tussen 31 december 00.00uur en 1 januari 08.00 uur zijn er 80 meldingen bij de meldkamer van de brandweer binnengekomen. De nieuwjaarsnacht is zonder noemenswaardige incidenten verlopen.

Regionaal ging het ook dit jaar weer vooral om buitenbranden en brandende containers. Er werd zeven keer uitgerukt voor een autobrand. Ook op Urk ging een aantal auto’s in rook op. Bij één van deze autobranden kon de brandweerploeg haar werk niet veilig uitvoeren. Daarom is de ploeg direct weer vertrokken. Vanwege corona mochten mensen niet in grote groepen bijeenkomen en ook het vuurwerkverbod was ingesteld om samenscholing te voorkomen.J ohn van der Zwan, Commandant Brandweer Flevoland: “Ik ben blij dat de jaarwisseling rustig is verlopen. Er zijn geen noemenswaardige incidenten geweest en het verbod op het afsteken van vuurwerk is ons als brandweer dan ook goed bevallen. Ik wens namens de brandweer iedereen een prachtig, gezond en vooral veilig 2021!” 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 16 uur geleden
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
Gratis workshop Reizen met openbaar vervoer Algemeen 17 uur geleden
Vlnr: Ghislaine de Rondt, Stephanie van Baggum, Gini Smits (presentatie)en Jan Ippel.
Dorpsdichter Jan Ippel wint derde prijs bij Poëtry Slam in Lelystad Algemeen Instagram 18 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.