
Heerlijk zomervertier voor klein en iets groter!
· leestijd 1 minuut CultuurZEEWOLDE — Sport&Cultuur Zeewolde, Verbeelding&Co en De Eclips sloegen voor twee zomerweken de handen ineen en zetten een flitsend ‘SummerEvent’ op poten. Het waterfestijn op maandag 11 juli vormde de aftrap, en op donderdag 21 juli wordt afgesloten met een BBQ. En de dagen daartussen: feest!
Watergespetter doet het altijd goed bij kinderen, zeker als het weer daartoe van harte uitnodigt. Wat dat betreft had de datum voor het waterfestijn niet beter gekozen kunnen worden: zonnig, warm, maar niet té. De glibberglijbanen met zeepsop, horizontaal én (bijna) verticaal, waren bijzonder in trek, maar ook voor een partijtje watervolleybal draaiden de deelnemers hun hand niet om. Zeer geslaagde dag!
Woensdag 13 juli was de beurt aan De Verbeelding om de jeugd van 8 – 12 jaar te ontvangen en kunstzinnig te vermaken. ‘De grote Ontdekkingsreis’ ging van start onder leiding van vier lokale kunstenaars, t.w. Rob van den Broek, Annemiek Eradus, Lyda Rump en Renée Vunderink, die er een prachtige cultuur- en natuurdag van wisten te maken. Ingespannen en geconcentreerd bezig zijn, dat moet natuurlijk af en toe onderbroken worden door fysieke arbeid: “Even de benen strekken!” Ook dat werd ludiek aangepakt. Onder aanvoering van cultuureducatie-coach Lenka de Hoogh werd via het beeldscherm een kleurige ‘energizer’ geoefend: de flamingo-dans. “Op één been staan is nog best moeilijk..!”
Op woensdag 20 juli kan er van 10.00 tot 13.00 uur gezwommen worden in Het Baken. Er zal dan een luchtkussen in het water liggen en genoeg ander spel materiaal om gezellig met elkaar te bewegen in het water! Zwemdiploma verplicht. Toegang €3,-. Meer info: www.sportencultuurzeewolde.nl.
‘s Middags is er een FIFA-toernooi (13.00 - 16.00 uur) voor 8+ en Jachtseizoen (16.00 - 17.30 uur) voor 10+. Meer info hierover bij: www.jongerenwerkzeewolde.nl. Als uitsmijter is er dan op donderdag 21 juli een feestelijke BBQ bij De Eclips voor 13+.
![]()
Watervolleybal - Zeewolde Actueel
![]()
Kunstenares Lyda Rump instrueert - Zeewolde Actueel
![]()
Creatief met takken - Zeewolde Actueel
![]()
Lekker glijden op zeepsop... - Zeewolde Actueel
![]()
“Pas op je vingers...!” - Zeewolde Actueel
![]()
Dart-met-ballen - Zeewolde Actueel
![]()
Zie eerst maar eens boven te komen... - Zeewolde Actueel
![]()
Dansen en kijken tegelijk... - Zeewolde Actueel























