Afbeelding
Foto: Eigen foto

In the picture (600): Mira Evers

· leestijd 2 minuten In The Picture

Aflevering 600: Mira Evers (aangewezen door Arjen Verleun). 

Naam: Mira Evers. 

Leeftijd: 61 jaar. 

Geboorteplaats: Rotterdam. 

Burgerlijke staat: Getrouwd met Jeroen 

Kinderen: Freya, Tjeerd en Ingeborg en schoonzoon Arjan. 

Beroep: Leerkracht groep 7 van De Toermalijn. 

Ook bekend van: Basisschool De Zevenster. 

Sport: Zwemmen, wandelen. 

Hobby’s: Beelden maken met powertex, lezen, wandelen. 

Levensovertuiging/geloof: We maken deel uit van een samenleving en dat houdt in dat je het ook samen moet doen. 

Levensmotto: Er is geen lift naar succes, je zult de trap moeten nemen. 

Favoriete muziek: Van Enya, Mary Black, top-40 en Nederlandstalig. Heel divers :) 

Dit heb ik van m’n kinderen geleerd: Door hen ga ik een beetje mee in de (digitale) tijd. Daar werd ik nou afgelopen weken blij van: Het mooie weer eindelijk! 

Ik kan zorgen hebben om: De oorlogen in de wereld. 

Nieuws dat me afgelopen tijd raakte: Het aantal mensen dat deze zomer verdronken of verongelukt is op vakantie. 

Ik zou wel een dag willen ruilen met: Eigenlijk niemand. 

Zeewoldenaar sinds: 1989. 

Ik koos voor Zeewolde omdat: Mijn ouders woonden hier en het was makkelijk om hier een huis te krijgen. 

Favoriete jaargetijde: Ieder jaargetijde heeft zijn eigen bekoring. Ik kan erg genieten van de blaadjes die weer aan de bomen komen, maar lekker bij de kachel met een kaarsje en een wijntje is ook heerlijk! 

Mijn kleine bijdrage aan klimaatverbetering: We hebben zonnepanelen en overal led lampen. Volgende vakantie gaat naar: Ierland, op familiebezoek bij mijn ouders en mijn zus en haar gezin. 

Uitdaging nieuwe (winter)seizoen: Ik vind het ieder jaar weer een leuke uitdaging om mijn klas een gezellig en leerzaam jaar te bieden. 

Kabinet Schoof begonnen: Ik ben benieuwd. 

Topprioriteit voor nieuw kabinet: De woningmarkt. 

Plannen die ook wel kunnen wachten: De verhoging van het collegegeld. 

Mark Rutte NAVO-topman: We gaan het zien.

Hoe het verder moet met Amerika (nieuwe president): Ik hoop dat Trump niet gekozen wordt. 

Mooiste moment Olympische Spelen: De overwinning van Sifan Hassan en Femke Bol. Zeewolde is (al) 40 jaar: Geweldig! Een heerlijk dorp om in te wonen. 

Burgemeester Gerrit Jan Gorter vertrekt volgend jaar: Ik vond het een sympathieke burgemeester. Ik ben benieuwd wie hem opvolgt.

Het feit dat ik door Arjen Verleun werd aangewezen voor ‘In the picture’: Dank je wel! Arjan is een superoverblijfvader op De Toermalijn. We zijn heel blij met hem. Hij is ook een enthousiaste ambassadeur van het basketbal. 

Vind jij het moderne onderwijs of het vroegere onderwijs leuker om te geven? (vraag Arjen): Ik vind het onderwijs nu veel leuker. Ik ben blij dat we niet de hele dag op kinderen in staan te praten, maar dat we ze uitnodigen om zelf onderzoek te doen bij bijvoorbeeld wereldoriëntatie. We proberen een vak als taal of begrijpend lezen hier eveneens aan te koppelen, waardoor het voor het kind veel betekenisvoller wordt. 

Wat ik verder nog kwijt wil: Ik word zo blij als ik al die kinderen op de pumptrackbaan zie. Wat een geweldig initiatief! 

Volgende keer in the picture: Aldi Dey. 

Mijn vraag aan haar: Ik kom al jaren met veel plezier in jouw atelier. Hoe ben je ooit begonnen en wat vind je leuk aan het delen van je kennis? 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 2 uur geleden
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
Gratis workshop Reizen met openbaar vervoer Algemeen 4 uur geleden
Vlnr: Ghislaine de Rondt, Stephanie van Baggum, Gini Smits (presentatie)en Jan Ippel.
Dorpsdichter Jan Ippel wint derde prijs bij Poëtry Slam in Lelystad Algemeen Instagram 4 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.