Afbeelding
Eigen foto

Kampioenen!

Sport

ZEEWOLDE - Vanaf eind januari hebben de jeugdteams bij VV Zeewolde een onderlinge competitie gespeeld. In de leeftijdscategorie JO7 t/m JO8 speelden de teams, ‘Ajax’, ‘PSV’, ‘Vitesse’ en ‘Feyenoord’ meerdere wedstrijden. ‘Ajax’ werd eerste!

De interne ‘strijd’ om de beste in de poule te worden was uiteraard zeer groot. Onder leiding van de gedreven trainers en leiders gingen de teams van start en dat bracht mooie onderlinge duels tot stand. Na weekenden met heerlijk voetbal en fantastische ontladingen, werd er afgesloten met de uitreiking van de medailles en de felbegeerde beker!

Voor winst werden drie punten toegekend, bij een gelijkspel kreeg je één punt en na een nederlaag bleef je op basis van de uitslag puntloos. In het eindklassement is Ajax met liefst 12 punten als eerste geëindigd. Namens VV Zeewolde: “Gefeliciteerd mannen!”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Bosruiterweg met (links) het azc en (rechts) het huidige arbeidsmigrantenpark.
Raad van State laat plan voor huisvesting internationale werknemers aan Bosruiterweg in stand Algemeen 17 uur geleden
Afbeelding
Ook Zeewolde genomineerd: zes Flevolandse bedrijven strijden om Participatiepenning 2026 Ingezonden 18 uur geleden
Afbeelding
Gert Baan en Willem van de Bovenkamp voltooien loodzware HandbikeBattle in Oostenrijk Sport 18 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.