Afbeelding
Eigen foto

Turnteams van GV De Zeesterren starten seizoen sterk

Sport

NIJKERK/ZEEWOLDE – In Sporthal Watergoor in Nijkerk turnden de teams E en F van GV De Zeesterren op 13 december hun eerste wedstrijdronde in de MB6-categorie. De turnsters lieten mooie oefeningen zien en keerden huiswaarts met prima resultaten.

Team E, onder leiding van coach Melody, kwam uit op baan 1 en behaalde als team een knappe vijfde plaats. Individueel eindigde Mila Kampman op de 21e plek, Kaja Jelonek werd 16e, Wiktoria Jelonek 18e en Tirza Verheij 17e in een sterk deelnemersveld van 24 turnsters.

Op baan 2 liet Team F zich eveneens van haar beste kant zien. Het team wist gezamenlijk een derde plaats te veroveren. Lois van ’t Wout schitterde met een derde plek individueel en werd bovendien tweede op het toestel brug. Heel knap gedaan! Ook Liv Voortman maakte indruk met een derde plaats op brug. Verder eindigden Maud Plugge als zesde, Marieke Lucardie twaalfde, Evi Woudstra 21e en Seline den Boesterd 23e van de in totaal 27 turnsters.

Met deze mooie start kijken beide teams vol vertrouwen uit naar de volgende wedstrijden van het seizoen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.