
Dames 1 Hockeyclub Zeewolde opnieuw door in de Silver Cup
Sport InstagramZEEWOLDE - De dames van Hockeyclub Zeewolde hebben vrijdag opnieuw toegeslagen in de Silver Cup. Op eigen veld werd Heerenveen overtuigend met 6-0 verslagen. Daarmee zetten de Zeewoldense dames opnieuw een mooie stap in het bekertoernooi.
Wie vrijdagavond langs de lijn stond, kreeg meer dan alleen een spannende hockeywedstrijd voorgeschoteld. Floor Kruidhof was goed op dreef en wist meerdere keren het net te vinden. Het publiek liet zich goed horen, er was muziek en zelfs een heus spandoek zorgde voor extra sfeer. De dames konden rekenen op een enthousiaste aanhang die duidelijk zin had in een feestelijk avondje hockey.
Ook in de landelijke hockeywereld blijven de prestaties van de Zeewoldense dames niet onopgemerkt. In het verslag op hockey.nl werd Hockeyclub Zeewolde genoemd. De ploeg timmert daarmee duidelijk aan de weg en laat zien serieus van zich te horen in de Silver Cup. En dat is belangrijk, want in dit bekertoernooi geldt simpelweg: verlies je, dan lig je eruit.
Op vrijdag 23 oktober spelen de dames hun derde wedstrijd in de Silver Cup.
Wie zin heeft in een avondje sport, gezelligheid en hopelijk opnieuw veel Zeewoldense doelpunten: kom vooral kijken en de dames aanmoedigen!



























