Afbeelding
Foto: Zeewolde Actueel

Auto zwaar beschadigd door vuurwerk

112

ZEEWOLDE - Buurtbewoners van de Heggemus, op het Horsterveld Noord, werden donderdagochtend 21 november rond half zes opgeschrikt door een enorme knal. Het bleek dat een auto was opgeblazen met behulp van vuurwerk.

De daders hadden een ruit van de geparkeerde auto ingetikt en het vuurwerk naar binnen gegooid. De auto raakte hierdoor zwaar beschadigd. De politie doet onderzoek naar het incident.

Heeft u iets verdachts gezien of gehoord? Neem dan contact op met de politie, tel. 0900 – 8844 of via Meld Misdaad Anoniem, tel. 0800 – 7000.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Pieten on Tour brengt Sinterklaasfeest naar jong en oud in Zeewolde Nieuws 11 uur geleden
Afbeelding
Van koorlid naar (vervangende) dirigent: vernieuwende cursus krijgt vervolg Nieuws 12 uur geleden
Afbeelding
Nieuwe campagne helpt Nederlanders voorbereiden op noodsituaties Algemeen 13 uur geleden
Afbeelding
Voetgangersmonitor zoekt ervaringen met lopen in Nederlandse gemeenten Algemeen 14 uur geleden
Afbeelding
Dominee Vroonland benoemt regenboog boven kerk bij Coming-Outdag als bijzonder moment Algemeen 16 uur geleden
(v.r.n.l.): Onder: Sam, Shane, Fedde, Daan en Marwan. Midden: Mustafa, Levi, Dayan, Sem en Thimo. Boven: Bart, Michel, Sander en Bobby.
JO11-1 Zeewolde ongeslagen kampioen in de Hoofdklasse Sport Instagram 19 uur geleden
Digitale krant