
Flevorun; rondje Flevoland met stops bij inloophuizen
AlgemeenZEEWOLDE – Met hardlopen geld ophalen voor goede doelen. Dat is de insteek van de Roparun. Als training voor de Roparun op 6 juni, organiseerde het Roparunteam Lelystad afgelopen weekend een eigen 24-uurs evenement: de Flevorun, een ongeveer 250 kilometer lange estafetteloop. Met twee teams werd er een rondje Flevoland gelopen. Tussendoor werden stops gemaakt bij diverse inloophuizen (centra voor leven met en na kanker), waaronder het Toon Hermanshuis Zeewolde.
Zaterdag 9 april om 14.00u gingen de teams in Lelystad van start. De route leidde langs inloophuizen in Emmeloord, Kampen, Dronten, Zeewolde en Almere om op zondag rond 14.00 uur te finishen bij het Provinciehuis en het Inloophuis Passie in Lelystad.
De lopers werden onderweg begeleid door fietsers en ondersteund door verzorgers, navigatoren, chauffeurs en koks. Zondagmorgen 10 april rond 08.00 uur deden de Flevorun-teams Zeewolde aan. Vrijwilligers van het Toon Hermanshuis Zeewolde stonden klaar om de lopers te ontvangen met een stukje paasbrood van bakkerij De Toren en appels van Fruithal Smits. Tijdens het bezoek mocht het Toon Hermanshuis een cheque in ontvangst nemen van 125 euro.



























