Afbeelding
Foto: Zeewolde Actueel

Burgemeester sluit pand aan Flevoplein na meerdere explosies

Gemeente

ZEEWOLDE - Burgemeester Harmsma heeft vrijdag 11 september een pand aan het Flevoplein voor vier weken gesloten. Bij het pand vonden de afgelopen weken meerdere explosies plaats. Volgens de gemeente is de sluiting nodig voor de veiligheid van omwonenden, passanten en omliggende gebouwen.

Tijdens de sluiting mag het pand niet worden betreden of gebruikt. “Het is een ingrijpende maatregel, maar op dit moment staat de veiligheid voorop. We blijven volop inzetten op het voorkomen van nieuwe incidenten en het opsporen van de verantwoordelijken”, aldus de burgemeester.

De politie zoekt getuigen van de explosie die vrijdagochtend plaatsvond. Mensen die iets hebben gezien, camerabeelden hebben of over andere informatie beschikken, kunnen contact opnemen met de politie via politie.nl of 0900-8844. Anoniem melden kan bij Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Inloopcafé Cultuurfonds Flevoland in De Verbeelding Lezersnieuws Ingezonden 1 uur geleden
Afbeelding
Nieuwe leesclub voor diverse genres in Zeewolde Nieuws 2 uur geleden
Afbeelding
Activiteiten komend weekend: Opening Monumentendag bij De Verbeelding, Blauwe Diamant Vaarroute, Muziekwandelingen, Zeewolde Zien… Nieuws 3 uur geleden
Digitale krant