
Kunstijsbaan in wording...
Algemeen InstagramZEEWOLDE - De voorbereidingen voor Zeewolde Winterworld, de geliefde kunstijsbaan, zijn in volle gang. Een aantal handige vrijwilligers zijn momenteel heel hard aan het werk om de ijsbaan weer picobello in orde te maken voor de opening op dinsdag 19 december.
Dankzij Zeewolde Winterworld kan er in de kerstvakantie (van 19 december tot 5 januari) dagelijks lekker geschaatst worden. Tevens zijn er tal van leuke activiteiten op en rondom de ijsbaan voor verschillende doelgroepen. Lees hierover meer op: Zeewolde Winterworld.
Maar natuurlijk kan je het ijsplezier ook vanaf de zijkant meebeleven, comfortabel met iets warms, in de koek-en-zopie-tent.
Handje helpen?
Winterworld kan trouwens nog een paar handjes gebruiken bij diverse diensten.... Een paar uurtjes helpen? Meld je aan! Daar is de stichting heel blij mee!
Wist je dat je als vrijwilliger (klein)kinderen mee mag nemen, als je dat kan en wilt? Deze mogen gratis schaatsen. Maximaal 2 (klein)kinderen per vrijwilliger per dienst.
Tijdens je dienst wordt je uiteraard voorzien van een warme drank en voor de vrijwilligers van de ochtenddienst staat er rond 12.00 uur een tosti klaar.
Mail je beschikbaarheid door naar info@zeewoldewinterworld.nl
Kijk voor meer informatie op Aanmelden Vrijwilligers



























