
Maak een troostarmband met Stichting Verbonden in Verlies
AlgemeenZEEWOLDE - De Stichting Verbonden in Verlies organiseert regelmatig laagdrempelige contactmomenten voor iedereen die met verlies en rouw te maken heeft. In oktober geven bestuursleden Nancy Polderman en Wilma van Kasteel samen met Kitty Dammers een workshop ‘troostarmband maken’.
Diverse voorbeelden en materialen zijn beschikbaar om tot een persoonlijk ontwerp te komen. Nancy: “De bedoeling is vooral om lekker creatief bezig te zijn, en wie wil (maar dat hoeft niet) mag die avond ook ervaringen/herinneringen delen.”
De workshop is op donderdag 3 oktober a.s., aanvang 19.30 uur Planetenveld 1. Indien gewenst kan er voor vervoer worden gezorgd. Meer informatie en aanmelding graag uiterlijk 23 september a.s. per mail: info@verbondeninverlies.nl
Dit is een partnerbijdrage van:
Stichting Verbonden in Verlies

























