
Film ‘10.000 km’ in De Meermin
AlgemeenZEEWOLDE -SOZ-ANBO draait op woensdagmiddag 30 oktober om 14.00 uur de film ‘10.000 km’. Het is een Spaans sprekende film en was op het Filmfestival 2014 te zien.
Dolgelukkig zijn Alex en Sergi samen in hun kleine flatje in Barcelona en ze hopen dat Alex snel zwanger zal worden. Toch accepteert Alex de uitnodiging om een jaar alleen naar LA te komen om te werken aan haar carrière als fotografe. Wat kan er gebeuren? Hun liefde is sterk, het kind kan wel een jaar wachten. Moderne communicatiemiddelen zullen ervoor zorgen dat de afstand alleen fysiek is. Maar bieden Skype en Whatsapp wel een reëel alternatief voor samenzijn en het delen van een dagelijkse realiteit?
‘10.000 km’ is zowel een analyse van de mogelijkheden en beperkingen van nieuwe media, als kroniek van een vurige liefde met al haar universele en diep menselijke elementen. Nieuwsgierig geworden hoe dit zal aflopen? Kom dan naar De Meermin om het zelf te aanschouwen. De film is gratis toegankelijk en ook voor niet leden. U bent van harte welkom!































