Afbeelding
Foto: KV Skonevaarder

Gratis kanoweek voor kinderen bij Skonenvaarder in Kampen

Algemeen

KAMPEN – Kinderen vanaf 9 jaar, ook uit Zeewolde, kunnen van 18 tot en met 22 augustus gratis kajaklessen volgen bij KV Skonenvaarder aan de Reeveweg 2 in Kampen. Tijdens deze kanoweek leren zij dagelijks van 10.00 tot 11.30 uur de basis van het kajakken onder begeleiding van ervaren trainers.

De Kanovereniging Skonenvaarder houdt in de laatste week van de zomervakantie een gratis trainingsweek voor jeugdige deelnemers die willen kennismaken met de kajaksport. Deelnemers hoeven geen ervaring te hebben; een zwemdiploma is wel vereist.

Na de training, die elke ochtend plaatsvindt, ruimen de deelnemers samen op en kleden ze zich om.  Wie na de kennismakingsweek enthousiast is, krijgt de kans om in september al aan een eerste kajakwedstrijd deel te nemen.

Deelnemers dienen sportieve kleding, zwemkleding, een handdoek, droge kleding, een flesje water en een snack of boterham mee te nemen. Aanmelden is niet verplicht, maar wie zeker wil zijn van een plek, doet er goed aan op tijd aanwezig te zijn.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.