
Van beginners tot orkest: SamenspeelOrkest Zeewolde geeft eerste concert
Algemeen InstagramZEEWOLDE - Het SamenspeelOrkest Zeewolde geeft op donderdag 6 november zijn allereerste concert in Open Haven. Aanvang: 20.00 uur, inlopen kan vanaf 19.30 uur. Toegang is gratis.
Het orkest is ontstaan uit het succesvolle Nieuw Talent Orkest, dat begin dit jaar van start ging als gezamenlijk project van de Algemene Muziekvereniging Zeewolde (AMVZ), Big Bend Swaywolde (BBSW) en het Zeewoldens Symfonie Orkest (ZSO). Onder de inspirerende leiding van Catharina Keekstra zijn de deelnemers – de meesten zonder enige muzikale ervaring – met veel enthousiasme hun muzikale avontuur gestart. Met hulp van ervaren muzikanten werkten zij in tien weken tijd toe naar een prachtig slotconcert in maart.
Vanaf april spelen de muzikanten van het SamenspeelOrkest helemaal op eigen kracht. “Dat was even wennen, maar met inzet, lessen en flink wat oefening thuis hebben de 23 enthousiaste deelnemers zich ontwikkeld tot een (h)echt orkest”, aldus AMVZ. “En het resultaat mag er zijn: na tien maanden hard werken zijn ze klaar om hun eerste zelfstandige concert te geven.
De luisteraars worden bij het concert meegenomen in een afwisselend en verrassend programma, vol plezier en muzikaliteit. Na afloop kunnen bezoekers napraten en de muzikanten ontmoeten. “Iedereen is van harte welkom!”





























