Afbeelding
Foto: Staatsloterij Nederland

Vliegtuig boven Flevoland roept vergeten Staatsloterij-winnaars op hun prijs te innen

Algemeen

FLEVOLAND - In Flevoland is nog 97.663 euro aan prijzengeld van de Oudejaarstrekking 2024 niet opgeëist. De Staatsloterij houdt daarom de komende dagen een luchtactie boven de provincie om inwoners met een winnend lot op te roepen hun prijs voor 31 december 2025, 23.59 uur te verzilveren.

Twee vliegtuigjes trekken deze week door het Nederlandse luchtruim met de boodschap: ‘637.889 loten zoeken winnaar!’ De actie is bedoeld om de aandacht te vestigen op het prijzengeld dat landelijk nog niet is opgehaald. In totaal gaat het om 4,4 miljoen euro, waarvan bijna een ton in Flevoland. De oproep is gericht op bezitters van papieren loten. Bij online gekochte loten wordt het gewonnen bedrag automatisch overgemaakt.

Volgens woordvoerder Bjorn Rosner van de Staatsloterij kan het zijn dat er nog een elektrische MINI COOPER of aanzienlijke geldprijs ligt te wachten. “We willen alle inwoners van Flevoland op het hart drukken nog één keer goed te kijken of er thuis niet ergens een lot ligt,” aldus Rosner. De actie is bedoeld als laatste aansporing om vergeten prijzen toch nog op te eisen.

Als het prijzengeld niet wordt geclaimd, vloeit het bedrag naar achttien goede doelen, sportkoepel NOC*NSF en de Nederlandse staat. 

Ook in andere provincies zijn nog aanzienlijke bedragen niet uitgekeerd. In Zuid-Holland gaat het om 892.216 euro, in Noord-Holland om 765.156 euro en in Noord-Brabant om 664.852 euro. Zeeland sluit de lijst met 88.846 euro aan onopgeëist prijzengeld.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Een rookpluim trekt over het Wolderwijd richting Zeewolde.
Alert in Flevoland vanwege natuurbrand bij ’t Harde Algemeen 17 uur geleden
Scouts vormen een erehaag.
Scouts geven Dodenherdenking in Zeewolde elk jaar extra betekenis: ‘Vrijheid is niet vanzelfsprekend’ Algemeen 20 uur geleden
Afbeelding
Voorstelling ‘FOUT’ brengt jongerenverhaal tot leven op het terrein Kamp Amersfoort Cultuur 21 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.