Afbeelding

Puur de Nijs - Ode aan Rob de Nijs in The Lux

Algemeen

ZEEWOLDE  – Op een mooie zomeravond luistert zanger Marcel Mulders naar enkele liedjes van een van Nederlands grootste artiesten: Rob de Nijs. Hij wordt gegrepen door de prachtige melodieën en de puurheid van de teksten.

Marcel Mulders en Band houdt op zaterdag 20 december om 20.00 uur een muzikaal eerbetoon aan Rob de Nijs in The Lux. PUUR DE NIJS speelt zijn allermooiste liedjes in zowel het theater als op festivals. Het publiek kan gebniten van klassiekers als ‘Mallebabbe’, ‘Zondag’ en ‘Het werd zomer’. Maar ook het recentere liedjes ontbreken niet, zoals ‘Niet voor het laatst’ en ‘Wat als later nu is’.
Indrukwekkende videobeelden versterken de sfeer van de nummers van Rob de Nijs en neemt iedereen mee op een nostalgische reis vol herinneringen. “Want daar zit de kracht van Puur de Nijs: het publiek verblijden met verhalen over hoop, troost en een positieve blik op de toekomst. Precies zoals het leven is.”

Wacht niet te lang met tickets bestellen er zijn nog enkele tickets beschikbaar. Info en tickets: www.zeewoldelive.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kledingbank Hoop biedt pleeg- en gezinshuiskinderen passende kleding Lezersnieuws Ingezonden 12 uur geleden
Afbeelding
MIVA-collecte voor ambulanceboot op Victoriameer: katholieke kerken zamelen in op 15 en 16 augustus Ingezonden 12 uur geleden
Afbeelding
Nieuwe trailrun Run to the Tap start op 12 september in Reve-Abbertbos Sport 13 uur geleden
Afbeelding
Houten vuurtoren verrijst op Scoutinglandgoed Zeewolde: Nawaka-opbouw in volle gang Algemeen Instagram 29 jul, 14:37
Afbeelding
ZeewoldeLIVE presenteert Klapstoelkabaret: Ludiek zomers theater - UITVERKOCHT Cultuur 29 jul, 14:16
Afbeelding
Leergeld Randmeren krijgt nieuw gezicht als bestuurder Algemeen 29 jul, 13:58

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.