
Voorstelling: Beatrice zingt Brel
Algemeen InstagramZEEWOLDE - Zaterdag 28 februari is er weer wat moois te beleven in de theaterzaal van The Lux. Liefhebbers van de legendarische Vlaamse zanger, componist en tekstschrijver Jacques Brel kunnen hun hart op halen bij de voorstelling ‘Beatrice zingt Brel’.
Zangeres/songwriter Beatrice van der Poel trekt de stoute schoenen aan om zijn prachtige Franstalige chansons in het Nederlands te vertolken. Radiomaker Frits Spits toonde zich in zijn programma De Taalstaat diep onder de indruk van ‘Beatrice zingt Brel’ en omschreef haar vertolkingen als “verpletterend”. Inmiddels toert Van der Poel met deze voorstelling succesvol door het land, begeleid door piano, viool en contrabas.
“Het belooft een prachtig, intens en muzikaal concert te worden”, aldus ZeewoldeLIVE die de avond organiseert. De voorstelling begint om 20.00 uur. Info en tickets: www.zeewoldelive.nl. “Wees er snel bij, want vol = vol”
























