
Straatvoetbal 2 tegen 2 voor middelbare scholieren
AlgemeenZEEWOLDE – Jongerenwerk Zeewolde organiseert dit jaar opnieuw een straatvoetbaltoernooi voor jongeren uit klas 1 en 2 van het voortgezet onderwijs. Het gaat om een 2-tegen-2 toernooi op straat, met kleine doeltjes, snel voetbal en muziek.
Dit jaar wordt er niet gespeeld in een voetbalkooi, maar op de ‘old skool’ manier: met twee goaltjes en lijnen op het veld. De spelregels ontvangen de deelnemers na inschrijving.
Jongeren kunnen zich samen met een maatje inschrijven in hun eigen categorie: klas 1 of 2, jongens en meiden. Het is toegestaan om samen te spelen met iemand van een andere school of uit een andere klas, zolang beide spelers uit Zeewolde komen wanneer zij voor Zeewolde willen uitkomen.
Voorronde
De voorronde in Zeewolde vindt plaats op vrijdag 29 mei bij RSG Levant. De exacte tijden worden later bekendgemaakt. Via deze voorronde kunnen teams zich plaatsen voor de grote regiofinale.
Dit jaar werkt Zeewolde samen met de gemeenten Harderwijk en Ermelo. Iedere gemeente organiseert eigen voorronden en een eigen finale. De beste teams uit de verschillende categorieën verdienen een ticket voor de grote regiofinale in Zeewolde.
Regiofinale
De regiofinale wordt gehouden op zaterdag 4 juli op het Raadhuisplein, voor het gemeentehuis in Zeewolde. Daar nemen de beste teams uit de regio het tegen elkaar op.
Inschrijven kan via: jongerenwerkzeewolde.nl/activiteit































