Afbeelding
Eigen foto

Kampeerseizoen goed van start

Bosgeluiden

Ondanks het koude weer laten de kampeerders het niet afweten en is het kampeerseizoen goed gestart. Nu met de meivakantie, zie je dat Natuurkampeerterrein de Dasselaar aardig vol loopt. Veel gasten komen genieten van alles wat de natuur om Zeewolde te bieden heeft.
Het is fantastisch om er nu op uit te trekken, wandelend of op de fiets. Nu het voorjaar wat trager verloopt staan de bomen en struiken langer in bloei. Je kan nog steeds de sleedoorn zien bloeien en vergeet de tulpen niet. Prachtig.
Helaas zijn we nog steeds gebonden aan coronaregels, daardoor kan Groepskampeerterrein de Banken voorlopig nog niet open. Het is nog even volhouden, maar gelukkig kunnen we wel naar buiten.

@Boswachter_Rob

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De Koolzaadlaan gezien vanuit de speeltuin.
Bewoners willen extra drempels bij speeltuin aan Koolzaadlaan, gemeente ziet geen aanleiding Algemeen 18 jun, 13:37
Afbeelding
FlevoMeer Bibliotheek verlaagt drempel met goedkoop proefabonnement voor de zomer Algemeen 18 jun, 11:07
Afbeelding
Nieuw platform helpt agrariërs in buitengebied zich weren tegen criminaliteit Algemeen 18 jun, 11:05
Afbeelding
Leerlingen Regenboog Zeewolde rennen voor groener schoolplein en meer speeltoestellen 22 Foto’s Instagram 17 jun, 08:07
Open Haven
Wat vinden Zeewoldenaren van… een nieuwe naam voor Open Haven? Onder ons gesproken 16 jun, 17:00
Afbeelding
Zeewolder kinderen winnen kleurwedstrijd over windenergie Algemeen 16 jun, 16:06

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.