Afbeelding
Foto: Brigit Nieuwenstein

Lezing over impact babysterfte op broers en zussen

Cultuur

ZEEWOLDE - ‘Mama, ik kom jou wel troosten’ gaat over de impact van babysterfte op broers en zussen. Auteur Brigit Nieuwenstein houdt een interactieve lezing over haar boek op vrijdag 23 februari van 19.00 tot 21.00 uur in FlevoMeer Bibliotheek Zeewolde.

Deze avond vertelt Brigit haar persoonlijke verhaal over het verlies van haar zoontje Serge en de impact die het heeft gehad op haar kinderen Lenka en Jens. Voor haar boek heeft ze interviews gehouden met andere kinderen, ouders en professionals en deelt haar bevindingen.

De lezing begint om 19.00 uur. Entree: €3,50 voor leden en €5,- voor niet-leden. Reserveer je kaartje op www.flevomeerbibliotheek.nl of bij de servicebalie in de bieb.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 2 uur geleden
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
Gratis workshop Reizen met openbaar vervoer Algemeen 3 uur geleden
Vlnr: Ghislaine de Rondt, Stephanie van Baggum, Gini Smits (presentatie)en Jan Ippel.
Dorpsdichter Jan Ippel wint derde prijs bij Poëtry Slam in Lelystad Algemeen Instagram 4 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.