Afbeelding

Nieuwe Gastexposant bij Kunstexpo22

Ingezonden

Bij Kunstexpo22 zijn in maart nieuwe kunstwerken te zien: prachtige sieraden, gemaakt door Tini Muller uit Dronten. 

Na haar werkzame leven is ze goudsmid geworden, wat haar altijd al een mooi vak leek: heerlijk creatief bezig zijn met de handen! Ze maakt sieraden van zilver, al dan niet met edelstenen en ze emailleert en graveert graag. Van alle sieraden is er maar een, lijkt het op elkaar dan is het toch anders; dus alle unica. 

Ze vindt het heerlijk lekker bezig te zijn en het maakt haar gelukkig als ze iemand blij kan maken met een mooi sieraad. Of met een geëmailleerde schaal of een wandpaneel. Tini maakt ook sieraden van titanium, al dan niet geanodiseerd.  

Ook gastexposant Jan Reijmerink laat nog zijn zwartwit tekeningen en schilderijen zien. Daarnaast de vaste kern: Jan Schaafsma, Zeewolde, hout- en papierpulp sculpturen.

Ed Walraven, Lelystad, reflectiefotografie en Gonny Geurts, Zeewolde, schilderijen in gewassen inkt en acrylverf.

De kunstwinkel aan de Gelderseweg 22 in Zeewolde is geopend op vrijdagen van 14.00 tot 17.00 uur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
‘Verbouwing kerkcentrum Open Haven tot Maatschappelijk Centrum Zeewolde op koers’ Algemeen 19 jun, 16:08
heren 1 kampioen hcz
HC Zeewolde Heren 1 pakt historisch eerste kampioenschap Sport 19 jun, 13:49
Downwind speed training
Watersportverbond roept op: meld waterplanten via Waterplanten.nu Algemeen 19 jun, 11:52

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.