Afbeelding
Foto: Repair Café

Repair Café nu tweemaal per maand geopend

Ingezonden

ZEEWOLDE - Repair Café Zeewolde is voortaan tweemaal per maand geopend. Gezien de toenemende vraag is besloten een extra reparatie-sessie toe te voegen aan het reguliere schema van maandelijks één sessie op elke vierde vrijdag.

Het reparatieteam staat daarom nu ook elke tweede donderdag in de maand ’s avonds van 19.00 tot 21.00 uur klaar om defecte of niet goed functionerende apparatuur te repareren. De naald- en draadgroep zit dan paraat om kapotte kleding te herstellen of kledingstukken te vermaken.

Het betreft voorlopig een proef tot en met december van dit jaar. Na evaluatie zal worden besloten of de frequentie van twee sessies per maand zal worden voortgezet. 

Het eerste extra Repair Café is op donderdag 11 september van 19.00 tot 21.00 uur in de Bovenzaal van de Meermin. Het volgende Repair Café opent dan weer zijn deuren op 26 september van 9.30.tot 11.30 uur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Een rookpluim trekt over het Wolderwijd richting Zeewolde.
Alert in Flevoland vanwege natuurbrand bij ’t Harde Algemeen 29 apr, 18:30
Scouts vormen een erehaag.
Scouts geven Dodenherdenking in Zeewolde elk jaar extra betekenis: ‘Vrijheid is niet vanzelfsprekend’ Algemeen 29 apr, 15:37
Afbeelding
Voorstelling ‘FOUT’ brengt jongerenverhaal tot leven op het terrein Kamp Amersfoort Cultuur 29 apr, 15:16

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.