Hetty en Gerrit Bouwland, namens de NBB aanwezig: Jos van Dijk (achter) en voorzitter Pieter van Barneveld
Hetty en Gerrit Bouwland, namens de NBB aanwezig: Jos van Dijk (achter) en voorzitter Pieter van Barneveld Eigen foto

Een KEI van een vrijwilliger!

Sport

ZEEWOLDE - BridgeClub Zeewolde hield op 24 oktober jl. de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Dit jaar had deze vergadering een feestelijk tintje: Gerrit Bouwland kreeg van de Nederlandse Bridge Bond de ‘Kei’ uitgereikt!

De Kei is een zeer bijzondere onderscheiding voor een vrijwilliger die zich in zijn club buitengewoon heeft ingezet, gedurende vele jaren. “En dat heeft Gerrit zeker gedaan!”, laat het bestuur van de Zeewolder bridgeclub weten. “Wel twintig jaar lang was hij wedstrijdleider op de speelavonden van de club. Hij zorgde er voor dat de wedstrijden vlekkeloos verliepen, zoals het inrichten van de zaal en de speeltafels (samen met Hetty zijn vrouw), de bridgematerialen en later ook de computerkastjes, (bridgemates), die de scores verwerken. Voor de computerkastjes verrichtte Gerrit ook het onderhoud en de reparaties. Daarnaast zat hij ook al die jaren in de Technische Commissie. Hij organiseerde vele bridge evenementen. Altijd nauwgezet en op een prettige manier!”

De club geeft aan Gerrit dan ook heel dankbaar te zijn voor zijn inzet. “Hij is een echte KEI van BC Zeewolde, kei-goed, kei-gaaf!”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Gemeente Zeewolde vangt momenteel 600 asielzoekers op aan de Bosruiterweg.
VVD Zeewolde stelt vragen over mogelijke extra (crisis)noodopvang voor asielzoekers Politiek 18 mei, 15:01
DYR - Bruinisse
Lahuis en Mulder missen DYR podium op 1 punt Lezersnieuws Ingezonden 18 mei, 14:54
Team SU 1
Surinaams korfbalteam speelt oefenwedstrijd tegen KV Wolderwijd Sport 18 mei, 14:04

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.