Afbeelding
Eigen foto

Harry uit de Bosch winnaar ‘Koude Klauwentoernooi’

Sport Instagram

ZEEWOLDE - Op de banen van Jeu de boulesvereniging Les Trois Etoiles vond zondagmiddag het Koude Klauwentoernooi plaats. Het weer was zeer aangenaam, met een vriendelijk zonnetje, dus de naam van het toernooi was niet helemaal toepasselijk.

Ook de sfeer was zeer aangenaam, al werd er behoorlijk fanatiek gespeeld. Winnaar van het toernooi werd Harry uit de Bosch (3 gewonnen, plus 26). Op de tweede plaats eindigde Henk van Ittersum (3 gewonnen, plus 22) en derde plaats was voor Piet Verschure (3 gewonnen, plus 18). De Volgende Keer Beter prijs ging naar Els Jelderda. De prijzen waren mogelijk gemaakt door De Koopman.

Het volgende toernooi voor Les Trois Etoiles is op 10 februari in Almere, in het kader van de onderlinge competitie met Harderwijk en Almere. Kijk voor meer info op de website www.jeudebouleszeewolde.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Bosruiterweg met (links) het azc en (rechts) het huidige arbeidsmigrantenpark.
Raad van State laat plan voor huisvesting internationale werknemers aan Bosruiterweg in stand Algemeen 12 uur geleden
Afbeelding
Ook Zeewolde genomineerd: zes Flevolandse bedrijven strijden om Participatiepenning 2026 Ingezonden 13 uur geleden
Afbeelding
Gert Baan en Willem van de Bovenkamp voltooien loodzware HandbikeBattle in Oostenrijk Sport 14 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.