
Extra startserie Zeewolde Endurance
SportZEEWOLDE - Vanwege de grote belangstelling voor de triathlonwedstrijden op 4 en 5 juli, heeft het bestuur van Zeewolde Endurance besloten een extra startserie in te lassen op vrijdagmiddag. Hiermee krijgen atleten van de wachtlijst alsnog de kans om mee te doen.
Tussen het NK voor geüniformeerde beroepen en de Scholierentriathlon kwam ruimte vrij, precies op het moment dat de GGD – al jarenlang partner voor EHBO – aangaf hun vrijwilligers een breder sportaanbod te willen bieden. Dat was tot nu toe vooral gelegen in gezamenlijke deelname aan hardloopevenementen en de welbekende Vierdaagse van Nijmegen. Omdat in het programma aanbod van de Zeewolde Endurance ook een estafette mogelijkheid is, greep de GGD de kans direct aan om een aantal vrijgekomen startplekken op de vrijdag te verkrijgen.
Wil je alsnog meedoen aan dit mooie evenement? Schrijf je dan in via zeewolde-endurance.nl. voor deze sprint triathlon, de korte variant met 750m zwemmen, 20km fietsen en 5km hardlopen!























