Afbeelding
Foto: Tennekes

VV Zeewolde lijdt geflatteerde nederlaag in Kampen

· leestijd 1 minuut Sport Instagram

KAMPEN/ZEEWOLDE – Lange tijd bood VV Zeewolde prima partij aan Go-Ahead Kampen, maar na een rode kaart in het laatste kwartier was het gedaan met de weerstand van de formatie van Ronald Hoek en Ruben Schipper en kon de thuisploeg een geflatteerde 5-2 overwinning op het scorebord zetten. 

Aan het einde van een matige eerste helft met veel dreiging van Go-Ahead en de beste kansen voor VV Zeewolde, was het op slag van rust nota bene Jonas Katshima, zelf ooit een van de polderboys, die de score voor de Kampenaren opende: 1-0. Zeewolde liet zich niet uit het veld slaan en nam in de tweede helft zelfs het initiatief. Een ongelukkig moment op de achterlijn zorgde er echter voor dat de thuisploeg in de 58e minuut een strafschop kreeg, die werd benut door Rob ter Horst: 2-0. Het sierde de mannen van Hoek en Schipper dat zij de moed niet opgaven en in de 65e minuut bracht Dani van Dijk Zeewolde weer terug in de wedstrijd: 2-1. 

De jacht op de gelijkmaker werd in de 78e minuut bruut verstoord door een rode kaart voor invaller Niels van Moolenbroek. Ongelukkig en misschien ook wel onbesuisd inkomen op de tegenstander was er de oorzaak van dat de zo lang geblesseerde verdediger de kleedkamer vervroegd kon opzoeken. De meningen over de kleur van de kaart waren verdeeld, feit was dat de thuisploeg er via een treffer van Tristan van Zuiden er binnen een minuut het meest van profiteerde: 3-1. 

Duncan Lodovica bracht in de 85e minuut de marge zelfs op drie, waarna Collin van den Brink het leed twee minuten weer een beetje verzachtte: 4-2. 

Het slotakkoord was in de derde minuut van de blessuretijd voor de Kampenaren, Myron Boumbouya heette de schutter: 5-2. De score viel zodoende uiteindelijk hoger uit dan je op basis van het wedstrijdverloop zou hebben verwacht. Hoe dan ook, Zeewolde zakte naar de elfde plaats op de ranglijst in de 2e klasse G van het district Oost. 

De geplande oefenwedstrijd tegen Hooglanderveen op donderdag 16 oktober gaat niet door. Er is dus even tijd voor herstel van kleine blessures en het werken aan verder herstel en vertrouwen. De eerstvolgende wedstrijd is er een thuis op zaterdag 25 oktober thuis tegen ASC Waterwijk uit Almere. Beide polderploegen hebben momenteel drie punten uit vier gespeelde wedstrijden, maar Zeewolde heeft een slechter doelsaldo. Dat laatste komt mede door de uitslag van afgelopen zaterdag.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.