Afbeelding
Eigen foto

Snipers-teams tonen veerkracht en progressie tijdens intens basketbalweekend

· leestijd 1 minuut Sport

ZEEWOLDE – Het was een weekend vol inzet, groei en mooie momenten voor de teams van De Snipers. Hoewel niet alle wedstrijden werden gewonnen, viel vooral op hoeveel energie, teamspirit en doorzettingsvermogen de Zeewoldenaren lieten zien. Hieronder een overzicht van de gespeelde duels.

U12-teams tonen strijdlust

Het eerste U12-team boekte een prachtige overwinning in Nijkerk. Met 12–63 lieten de jonge Snipers zien dat ze uitstekend op elkaar ingespeeld zijn. Strakke passes, snel spel en sterk verdedigen maakten het verschil.

Voor U12-2 was het een spannende thuiswedstrijd tegen BC Weesp. De Snipers kwamen nét tekort, maar de 28–30 eindstand laat zien dat ze tot het einde zijn blijven knokken. De vooruitgang in samenspel en durf aan de bal was duidelijk zichtbaar.

U14-teams overtuigen in eigen huis

Beide U14-ploegen speelden thuis en trakteerden het publiek op overtuigend basketbal.
U14-1 kende een topdag en won met ruime cijfers van Quick Lions: 119–49. De Snipers bleven tot de laatste minuut geconcentreerd en speelden attractief aanvallend basketbal. Coach Gurbe : “.. ‘De verdedigende doelstelling werd niet gehaald. Onder de 40 was het doel, dan zou de coach trakteren..” 

Ook U14-2 maakte indruk. Tegen BC Weesp werd sterk gestart en dat niveau hield het team vol. De 61–32 overwinning was dik verdiend en laat zien dat dit team steeds beter op stoom komt.

U16-teams blijven strijden

Bij de U16 was het een mix van ervaringen. U16-1 boekte een fraaie uitzege tegen Almere Pioneers: 38–77. Met goed teamwork, stevig verdedigen en snelle fast breaks hielden zij het tempo hoog en pakten ze overtuigend de winst.

Voor U16-2 was het een lastige middag tegen Hanze Stars. Ondanks de uitslag (79–19) viel op dat het team bleef vechten, elkaar bleef steunen en de hele wedstrijd bleef zoeken naar kansen. Een mooie vorm van sportieve mentaliteit.

Herenploegen tonen inzet in uitdagende duels

De drie herenteams hadden pittige tegenstanders dit weekend, maar lieten stuk voor stuk zien dat ze blijven groeien.
HS 2 ging in Nijkerk met 71–51 ten onder, maar speelde lange fases goed mee en creëerde meerdere sterke aanvallen.

HS 1 moest het opnemen tegen D.B.V. Arriba. Ondanks hard werken werd het 62–87, maar het publiek zag een team dat tot het einde bleef strijden en bij vlagen sterk verdedigde.

Ook HS 3 speelde uit en verloor met 62–38 van ZAC Zwolle. Toch liet het team bij momenten fraaie aanvallen zien en blijft het duidelijk stappen maken.

Voor De Snipers draaide het weekend niet enkel om scores, maar vooral om teamgevoel, spelplezier en ontwikkeling.

Het volgende wedstrijdweekend is op 22 november in sporthal Het Baken. De eerste wedstrijd start om 16.30 uur. De toegang is gratis.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.