Afbeelding

Shantysingers ‘De Trossen Los’ zoekt nieuwe dirigent

Algemeen

ZEEWOLDE - Shantysingers ‘De Trossen Los’ is een gemengd koor van ongeveer 40 leden, met instrumentale ondersteuning van 2 accordeons en slagwerk. De repetitie is op woensdagavond van 20.00 uur tot 22.00 uur in de Sfinx aan de Flevoweg in Zeewolde.

Gezellig zingen staat voor de leden voorop, maar ook het verzorgen van optredens in tehuizen, zowel in Zeewolde als in de omtrek. Ook ieder jaartijdens Zeewolde bij de Pinken op het Horsterplein is het koor te horen. Er zijn goede contacten met de cultuurmakelaar van Zeewolde. Hierdoor heeft het koor tijdens ‘Grenzeloos ontmoeten’ vorig jaar met Sinterklaas gezongen in De Verbeelding voor de loopgroep van de atletiekvereniging. Het repertoire van shantysingers ‘De Trossen Los’ is zeer uitgebreid, maar bestaat hoofdzakelijk uit shantyliederen. Dit zijn van oorsprong zeemansliederen. Als er gezongen werd op de schepen leek het werk wel gemakkelijker te gaan.

Bijna hetzelfde geldt nu nog steeds voor de leden. Een avond zingen is een avond waarbij de dagelijkse beslommeringen even vergeten worden. Helaas heeft de dirigent aangegeven m.i.v. 1 januari 2020 of eerder te stoppen met dirigeren. Het bestuur is nu druk op zoek naar een nieuwe dirigent die gevoel heeft voor de shantymuziek.

Bent u degene die belangstelling heeft voor deze functie dan kan u contact opnemen met de secretaris van de vereniging, Rika Fluks, tel. 036.5228507 of 06.23711045.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 12 uur geleden
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
Gratis workshop Reizen met openbaar vervoer Algemeen 13 uur geleden
Vlnr: Ghislaine de Rondt, Stephanie van Baggum, Gini Smits (presentatie)en Jan Ippel.
Dorpsdichter Jan Ippel wint derde prijs bij Poëtry Slam in Lelystad Algemeen Instagram 14 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.