Afbeelding
Foto: Alzheimer Nederland

Alzheimer-collecte brengt bijna 5000 euro op in Zeewolde

Algemeen Ingezonden

De collecte van Alzheimer Nederland heeft in Zeewolde in de week van 7 tot en met 12 november  € 4980.00 opgebracht. De organisatie bedankt hiervoor alle gevers en collectanten.

Voor een toekomst zonder dementie
Aandacht voor dementie is noodzakelijk, want 1 op de 5 mensen krijgt dementie en zelfs 1 op de 3 vrouwen. Op dit moment leven ruim 280.000 mensen in Nederland met deze ziekte. De verwachting is dat het aantal mensen met dementie stijgt naar ruim een half miljoen in 2040. Daar moet iets aan gedaan worden. Met meer onderzoek komen we dichter bij een toekomst zonder dementie.

“De collecteweek draagt hier in belangrijke mate aan bij. Alzheimer Nederland bedankt iedereen in Zeewolde die hieraan heeft meegeholpen.”

Doneren nog steeds mogelijk
Collectant gemist, maar nog wel willen bijdragen? Ga naar www.onlinevooralzheimer.nl en doneer in de bus van Alzheimer Nederland.

Volgend jaar ook meehelpen?
Wilt u in 2023 ook uw steentje bijdragen door mee te helpen als collectant? Alzheimer Nederland is hier blij mee. U kunt zich opgeven via www.alzheimer-nederland.nl/collecteren of bij: Ton Gerrits telefoon 06 2385065 of per mail gerton01@xs4all.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.