
Straatvoetbal leeft weer op pleinen in Zeewolde
AlgemeenZEEWOLDE - Het jaarlijkse straatvoetbaltoernooi van Jongerenwerk Zeewolde is weer begonnen. Bij de skatebaan speelden kinderen woensdag 20 mei de eerste voorronde, waarin teams uit groep 5/6 en groep 7/8 elkaar in fanatieke 2-tegen-2-wedstrijden troffen.
De jonge voetballers streden enthousiast om een plek in de finale. In de categorie groep 5/6 plaatsten De Aardappels en Parola 61 zich voor de finale. Bij groep 7/8 gaan PSG en het team Menno en Lars door.
De komende weken volgen nog twee voorrondes op verschillende plekken in Zeewolde. Op 27 mei bij het veldje naast de Panta Rhei en op 10 juni bij het veldje naast de Wetering.
De finale vindt plaats op 24 juni op het Kerkplein. Daarna wacht op zaterdag 4 juli de regiofinale op het Raadhuisplein. Daar spelen de Zeewolder finalisten tegen teams uit Harderwijk en Ermelo die zich eerder in hun eigen gemeenten plaatsten.
Publiek kan de teams tijdens de komende voorrondes en finales aanmoedigen langs de velden.
Jongerenwerker Lars Oostland benadrukt het belang van het evenement. “Met het toernooi wil Jongerenwerk Zeewolde jongeren op een laagdrempelige manier samenbrengen en stimuleren om actief bezig te zijn.” Volgens hem draait het straatvoetbaltoernooi niet alleen om winnen, maar vooral om samenwerking en plezier in de wijk.
Bron: Lokale Omroep Zeewolde.



































