Afbeelding
Eigen foto

Bosgeluiden: Brug verdwenen

Bosgeluiden

De bekende brug over de Groenewoudsetocht bij de Stille Kern is verdwenen. Niet dat deze gestolen is, nee, hij is weggehaald om plaats te maken voor een dam met een duiker.

De brug werd steeds slechter en was toe aan een grote onderhoudsbeurt. Nu konden wij al een jarenlange wens van ons vervullen om deze brug weg te halen en er een dam met duiker ervoor in de plaats te leggen. Naast dat een dam minder onderhoud kost, is een brede doorgang ook heel handig om in de toekomst bijvoorbeeld met de ecokar een andere kant van de Stille Kern in te rijden en zo weer een extra beleving toe te voegen.

Het fietspad tussen fietsknooppunt 69 en 75 is nu nog gesloten, maar hopen we binnenkort te herstellen, zodat het rondje Stille Kern weer te fietsen is.

Voor nu wens ik ieder een fijne kerst.

Boswachter Rob Koetsier

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Everhard Zwart
Everhard Zwart sluit orgelserie af in Grote Kerk Harderwijk Lezersnieuws Ingezonden 7 uur geleden
Afbeelding
Gevuld speculaas van Bakkerij De Toren uitgeroepen tot beste van Flevoland Zakelijk nieuws lokaal Instagram 7 uur geleden
Afbeelding
Familie Hoving ontvangt prijs dierendagactie Nieuws Instagram 7 uur geleden
azc Bosruiterweg
Zeewolde vangt al vier keer zoveel asielzoekers op: Liberaal stelt kritische vragen over extra opvang Nieuws 13 uur geleden
Afbeelding
Kansen op werk in klantcontact nemen ook in Flevoland af Algemeen 14 uur geleden
Maxime Heijmerink
Pianovirtuoos Maxime Heijmerink met soloconcert ‘Poëzie en Extase’ in Randmeerconcert Lezersnieuws 15 okt, 19:00
Zeewolde staat niet met de rug naar Flevoland.
Zeewolde Liberaal: provinciale besluiten raken direct de toekomst van Zeewolde Lezersnieuws Ingezonden 15 okt, 18:06
Afbeelding
Wout Jansen lijsttrekker Sterk Lokaal Flevoland voor Statenverkiezingen Verkiezingen 2027 15 okt, 16:32
Afbeelding
Stroomnet Zeewolde minst overbelast van Flevoland, toch wachtlijst voor bedrijven Nieuws 15 okt, 15:24
Digitale krant