Afbeelding
Foto: Erik Wallenburg

Eerste dag Zeewolde ‘K WIS’T zit erop

Cultuur Instagram

ZEEWOLDE - De deelnemers aan Zeewolde ‘K WIS’T kwamen elkaar donderdag regelmatig tegen in het dorp.

Hoeveel vlechtstroken zijn er verwerkt in de gevel van Het Baken? Welk kopje (koffie) hoort bij welk restaurant? Welke brailletekst ligt er in de bibliotheek? Voor dit soort vragen moest je er natuurlijk wel op uit! 

Om 15.30 uur was het extra druk en dan vooral op het Kerkplein. Beiaardier Boudewijn Zwart speelde op het carillon van Open Haven een melodie die moest worden herkend door de ‘kwisters’. Voor ‘thuis’ waren er veel meer vragen over Zeewolde, maar ook over paarden, fietsen en hoofddeksels, om zomaar drie uiteenlopende onderwerpen te noemen.
Creatieve opdrachten ontbraken uiteraard evenmin. Zo moeten de deelnemers aan de dorpsquiz een gezicht van een ‘bekende Zeewoldenaar’ in elkaar fröbelen. Eén per team is voldoende.

Vrijdagavond 30 december dienen de vragenboekjes voorzien van antwoorden uiterlijk om 21.00 uur ‘s avonds weer te worden ingeleverd bij Hobby-Time. 

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 7 uur geleden
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
Gratis workshop Reizen met openbaar vervoer Algemeen 8 uur geleden
Vlnr: Ghislaine de Rondt, Stephanie van Baggum, Gini Smits (presentatie)en Jan Ippel.
Dorpsdichter Jan Ippel wint derde prijs bij Poëtry Slam in Lelystad Algemeen Instagram 9 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.