Toon Hermans Huis
Toon Hermans Huis Eigen foto

Maandelijkse inloop op donderdagavond bij Toon Hermanshuis

Ingezonden

ZEEWOLDE - Wilt u naar een inloopmoment van het Toon Hermanshuis, dan heeft u voortaan keuze. Vanaf donderdag 21 maart is het Toon Hermanshuis, naast de wekelijkse inloop op donderdagochtend, ook één keer per maand ‘s avonds open voor inloop. 

Het initiatief om ’s avonds open te gaan voor inloop, is mede op verzoek van een aantal mannen.

De inloop op donderdagavond is elke derde donderdag van de maand van 19.30 uur tot 22.00 uur. Speciaal voor de donderdagavond is er een gastheer.
De inloop op donderdagochtend is iedere week van 10.00-12.00 uur.

De inloopmomenten zijn gratis en vooraf aanmelden is niet nodig.
Het Toon Hermanshuis Zeewolde is te vinden aan het Mazerhard 37 in Zeewolde.

Het Toon Hermanshuis in Zeewolde is er voor iedereen die leeft met (de gevolgen van) kanker. Lotgenotencontact, ontspanning, verwerken van ervaringen en aandacht voor elkaar staan centraal in het Toon Hermanshuis.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Gratis zaden, stekjes en tuinadvies van Groene Buren op Groene Vrijdag tijdens Zero Waste Festival Nieuws 1 uur geleden
Afbeelding
Bekijk nu de nieuwste vacatures op www.brugmediawerkt.nl Nieuws 1 uur geleden
Aan Henk Parisius (Zeewolde Liberaal) de eer de motie te presenteren.
Raad enthousiast over breed onderzoek naar alternatieve vervoersvormen Nieuws 2 uur geleden
Digitale krant