Afbeelding

Knuffelslaapfeestje in de bibliotheek

Ingezonden

ZEEWOLDE - Kinderen die dol zijn op lezen en voorlezen kunnen hun favoriete knuffel een nachtje laten logeren in de bibliotheek tijdens het Knuffelslaapfeestje op vrijdag 20 juni. 

Zij kunnen hun knuffel op vrijdag komen brengen tussen 15.00 en 17.30 uur. Daarbij wordt gevraagd om enkele details over de knuffel: zijn er speciale dieetwensen of dingen waar de knuffel bang voor is? Op een welkomstkaartje kunnen deze bijzonderheden worden ingevuld. Voor wie nog niet zelf kan schrijven, is het handig om iemand mee te nemen die daarbij kan helpen. Na het inleveren van de knuffel is er nog tijd om samen een verhaaltje te lezen of een boekje te bekijken. 

“We verklappen nog niet wat voor leuke dingen we allemaal gaan doen, maar er hoeft geen zwembroek mee”, aldus de bibliotheek.  Op zaterdagochtend 21 juni kunnen de knuffels tussen 10.00 en 12.00 uur weer worden opgehaald, samen met een verslag van hun nachtelijke avonturen. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Funderingen op Lanterstrand blijken platen voor sportveld Algemeen 12 uur geleden
Afbeelding
Zeewolde verwelkomt Nawaka-bezoekers tijdens bijzondere Bezoekersdag en Gondelvaart Ingezonden Instagram 12 uur geleden
Afbeelding
Slootjesdag bij IVN: ontdek het leven onder water Algemeen 12 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.