Afbeelding
Foto: Grote Clubactie

Grote Clubactie van start: jeugdleden op pad voor hun vereniging

Ingezonden

ZEEWOLDE - Inwoners van Zeewolde kunnen vanaf 20 september weer leden van lokale verenigingen aan de deur verwachten. Zij doen mee met de Grote Clubactie, waarmee zij via lotenverkoop geld ophalen voor hun clubkas.

Clubs als Balletschool Zeewolde, Muziek- & Showkorps Blue Seals, HC Zeewolde, VV Zeewolde, KV Wolderwijd, De Zeewolder Ruiters, Badminton Club Zeewally, Basketballvereniging De Snipers, G.V. De Zeesterren en Volleybalvereniging Zeewolde  hopen met de actie hun verenigingsleven financieel te versterken. De opbrengst wordt gebruikt voor nieuwe materialen, het organiseren van activiteiten of het verlagen van de contributie.

“Met onze actie bevorderen we de betrokkenheid van leden, vaak kinderen, bij hun vereniging. Het geeft hen een gevoel van trots en verantwoordelijkheid,” zegt Frank Molkenboer, directeur van de Grote Clubactie. Van ieder verkocht lot gaat tachtig procent direct naar de vereniging.

In 2024 leverde de actie landelijk miljoenen euro’s op. Dankzij de inkomsten konden onder meer clubhuizen worden opgeknapt en jeugdkampen worden georganiseerd. Ook dit jaar is de actie zowel fysiek als digitaal: jeugdleden bellen aan, maar delen hun verkooplink ook via WhatsApp en sociale media.

De kans op winst is groot. Er worden ruim 750.000 prijzen verloot, met een winkans van 1 op 9. De hoofdprijs bedraagt 100.000 euro. De trekking is op 11 november 2025.

De Grote Clubactie bestaat sinds 1972 en ondersteunt sport-, cultuur- en andere verenigingen in het hele land bij het werven van extra inkomsten.  

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.