Afbeelding
Foto: Repair Café Zeewolde

Toenemend aantal reparaties bij Repair Café Zeewolde

Lezersnieuws Ingezonden

Toenemend aantal reparaties bij Repair Café Zeewolde

 Steeds meer mensen weten de weg naar het Repair Café Zeewolde te vinden. Tijdens de afgelopen reparatiesessie werd zelfs een record aantal van 25 reparaties verricht. Het overgrote deel van de aangeboden apparatuur werd succesvol gerepareerd, dan wel werd het advies gegeven een defect onderdeel te (laten) vervangen. In slechts een enkel geval bleek reparatie niet meer mogelijk, zoals bij een stofzuiger die lange tijd buiten in de regen had gestaan.

Goed nieuws voor iedereen die kapotte spullen ook liever repareert dan weggooit: het Repair Café Zeewolde opent op vrijdag 19 december weer zijn deuren. Het reparatieteam staat dan weer klaar om uw defecte of niet goed functionerende apparatuur te repareren. En de naald- en draadgroep zit paraat om kapotte kleding te herstellen of kledingstukken te vermaken.

Bezoekers zijn welkom van 9.30 tot 12.00 uur in de bovenzaal van de Meermin. Het is de laatste reparatiesessie van dit jaar; volgend jaar is het Repair Café als vanouds twee keer per maand geopend.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Een rookpluim trekt over het Wolderwijd richting Zeewolde.
Alert in Flevoland vanwege natuurbrand bij ’t Harde Algemeen 29 apr, 18:30
Scouts vormen een erehaag.
Scouts geven Dodenherdenking in Zeewolde elk jaar extra betekenis: ‘Vrijheid is niet vanzelfsprekend’ Algemeen 29 apr, 15:37
Afbeelding
Voorstelling ‘FOUT’ brengt jongerenverhaal tot leven op het terrein Kamp Amersfoort Cultuur 29 apr, 15:16

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.