
Harderwijk decor voor derde speeldag Zuiderzeetoernooi jeu de boules
Lezersnieuws IngezondenHARDERWIJK / ZEEWOLDE - De boulers van Les Trois Etoiles uit Zeewolde zijn tijdens de derde speeldag van het Zuiderzeetoernooi als vierde geëindigd. Harderwijk won het dagklassement, voor Almere en Lelystad.
De vier jeu-de-boulesverenigingen kwamen voor de derde speeldag bijeen in Harderwijk. De hoge temperatuur maakte het spelen zwaar. Toch lieten de boulers van Les Trois Etoiles zich van hun beste kant zien en maakten er een spannende wedstrijd van. Eén team van Les Trois Etoiles kon de laatste wedstrijd vanwege de warmte niet afmaken. Die partij ging daardoor verloren. “Dat was echt jammer, want de winstpartijen lagen deze keer erg dicht bij elkaar”, aldus de vereniging.
Zeewolde vierde
Uiteindelijk eindigde Zeewolde opnieuw op de vierde plaats. Harderwijk behaalde de meeste punten, Almere werd tweede en Lelystad derde.
Na afloop kregen de beste teams van iedere vereniging een prijs. Bij Les Trois Etoiles ging die naar Ina den Bakker en Hennie Rozengarden.
Open Zeewolder Kampioenschap
De laatste speeldag van het Zuiderzeetoernooi is op zaterdag 12 september in Almere. Daarvoor houdt Les Trois Etoiles op zaterdag 22 augustus het Open Zeewolder Kampioenschap in Zeewolde. Het toernooi is toegankelijk voor iedereen en inschrijven is nog mogelijk. Meer informatie: www.jeudebouleszeewolde.nl































