Afbeelding
Zeewolde Atletiek

Veel medailles op Special Olympics atletiek

Sport

ALMERE/ZEEWOLDE - Afgelopen zaterdag vonden de Regionale Special Olympics plaats. Ook een aantal Steratleten van Zeewolde Atletiek waren van de partij en lieten mooie prestaties zien.

De naam van het evenement zegt het al: een Olympisch ontmoeten tussen verschillende sporten en sporters. Voor deze editie waren dat hockey, handbal, dansen, bocce en atletiek. Robin Hakvoort, Jordy van Rooijen, Tijs Hummel, Björn ter Velde, Sjoerd Waterreus, Kim Fijma en Gina Fijma namen het op tegen atleten uit onder meer Huizen, Kampen, Anna Paulowna, Bergen op Zoom, Almere en Hilversum.

Na de voorronde in de ochtend was het ‘s middags tijd voor de finales. De Zeewolder atleten wisten tal van medailles te bemachtigen en stonden meerdere malen op het podium. Met een glimlach en een dikke dankjewel voor de vrijwilligers en de organisatie gingen de atleten weer terug naar Zeewolde.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.