
Volop speelplezier bij de Beachgames
Sport InstagramZEEWOLDE - Van basketbal, volleybal tot stoepranden. Het is slechts een kleine opsomming van de diverse sport- en spelelementen waar de kinderen woensdagmiddag aan mee konden doen tijdens de Beachgames, onderdeel van het Summer Event 2023.
Op het event, georganiseerd door Sport en Cultuur Zeewolde en de Eclips, kwamen zo’n 20 tot 25 kinderen af. Vooraf aanmelden was niet nodig. Bij het zien van de activiteiten haakten gedurende de middag nog wat meer kinderen aan.
Onder leiding van de buurtsportcoaches en jongerenwerkers werden diverse laagdrempelige wedstrijdjes gespeeld. Vrijwilligers van volleybalvereniging Zeewolde waren aanwezig om de kinderen wat (beach-)volleybalskills bij te brengen, ook kon er meegedanst worden met een demo door Amy’s Dansstudio. Daarnaast was er volop ander spelmateriaal aanwezig waar vrij mee gespeeld kon worden.
Het spelen en sporten op het strand zorgde voor veel vrolijke gezichten. De mooie locatie, het Woldstrand nabij het basketbalveld, en het aangename weer waren daar zeker debet aan.



























