Afbeelding
Foto: Boeren Pitstop

PannenKOEkenfeest voor het goede doel

Algemeen

ZEEWOLDE - Eet je op woensdagmiddag 10 mei mee op de boerderij? Kom spelen op het erf, koekeloeren in de stal én bak van de verse melk uit de melktap je eigen pannenKOEken.

En wát voor; je word opgeleid tot pannenKOEkenkúnstenaar! Dat wordt een feestje bij Boeren Pitstop. Het pannenKOEkenfeest is voor het goede doel; de volledige opbrengst gaat via de actie HomeWalkOlivier, een actie van Olivier de Koning uit Zeewolde, naar het Ronald McDonald Kinderfonds. Hiermee geef je ouders een plek dicht bij hun zieke kind. 

Schuif gezellig aan tafel ergens tussen 13-16 uur, op de boerderij aan het Erkemederpad 2 in Zeewolde. Kosten zijn € 10 euro per kind, ouders eten desgewenst mee voor € 5. Vooraf aanmelden gewenst, liefst voor 8 mei, via homewalkolivier@gmail.com.

De 11-jarige Olivier rechtstreeks sponsoren kan natuurlijk ook! Kijk hiervoor op: www.homesportevents.nl/homesporter/olivier-de-koning.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.