
Ontbijten met uitzicht op koeien en kalfjes
AlgemeenZEEWOLDE – Het BoerenBurgerOntbijt bleek ook dit jaar weer een groot succes. Op zaterdag 6 september namen tijdens de 35e Zeewolde bij de Pinken opnieuw veel bezoekers plaats aan de lange ontbijttafels.
Al vóór half negen stonden de eerste deelnemers in de rij. De tafels, sfeervol aangekleed met vaasjes gevuld met vers geplukte veldbloemen, waren in korte tijd bezet. Zoals gebruikelijk nam iedere gast zijn of haar eigen ontbijtservies mee. Dankzij de bijdrage van sponsoren konden de bezoekers kiezen uit een gevarieerd aanbod: vers brood met hartig en zoet beleg, koffie, thee, sap en vers fruit.
“Wat dit ontbijt zo bijzonder maakt, is dat nieuwe én oude inwoners van Zeewolde samen met toeristen aanschuiven en gemakkelijk met elkaar in gesprek raken. Dat zorgt steevast voor een gemoedelijke en warme sfeer,” aldus stichting Activiteiten Zeewolde (SAZ), die traditioneel de activiteiten rondom Pinkendag organiseert. “Sommigen zijn al jaren vaste gast, terwijl anderen er dit jaar voor het eerst bij zijn, vaak op uitnodiging van buren of bekenden.”




































