Afbeelding
Eigen foto

b & d keukens reikt zomerpuzzelprijs uit

Algemeen

ZEEWOLDE - Met de juiste oplossing van zomerpuzzel nummer 22 heeft een deelnemer een grillplaat gewonnen. De puzzel werd gesponsord door b&d keukens uit Zeewolde.

De winnares mocht een Inventum grillplaat ter waarde van 50 euro in ontvangst nemen. Het bedrijf feliciteert haar hartelijk en laat weten blij te zijn met het enthousiasme rondom de puzzelactie. “Het ontwerpen van een droomkeuken kan een hele leuke puzzel zijn. Met de puzzel uit de krant hebben we niet geholpen. Toch hebben weer velen de juiste oplossing gevonden!”, aldus b&d keukens.

De keukenspecialist kondigt aan ook de volgende zomerpuzzel te sponsoren en hoopt opnieuw op veel deelname.

De bijlage Brugmedia Zomerpuzzels verscheen in juli in de Zeewolde Actueel. Deelnemers maakten kans op prijzen, beschikbaar gesteld door lokale ondernemers, door de puzzels correct in te vullen en in te sturen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Lezing bij Groei en Bloei: Bijzondere planten door het jaar heen door Gerrie Veenstra in Harderwijk Lezersnieuws 21 okt, 10:35
Afbeelding
Blindtickets voor Nationaal Theaterweekend in Zeewolde nu al te boeken Nieuws 21 okt, 10:06
Afbeelding
Bekijk nu de nieuwste vacatures op www.brugmediawerkt.nl Nieuws 21 okt, 09:35
Digitale krant