
Dauwtrappen met IVN: een belevenis voor vroege vogels
AlgemeenZEEWOLDE - IVN Zeewolde organiseert op donderdag 14 mei het traditionele dauwtrappen: een bijzondere wandeling in de vroege ochtend, wanneer de natuur ontwaakt.
De wandeling start om 5.00 uur ‘s ochtends bij de Roode Schuur aan de Dasselaarweg 29. Deelnemers worden ontvangen met koffie of thee. Daarna gaan ze op pad om te genieten van de vroege ochtendstilte, de ochtendzon en de geuren en kleuren van de ontwakende natuur. Onderweg vertellen IVN-gidsen over de flora en fauna van het gebied.
De wandeling duurt tot ongeveer half acht.
Deelname kost € 3,00 voor IVN-leden en kinderen tot en met 12 jaar en € 6,00 voor niet-leden. Aanmelden kan tot en met woensdag 13 mei (13.00 uur) via activiteiten@ivn-zeewolde.nl. met vermelding van het telefoonnummer waarop je op de ochtend zelf bereikbaar bent.
Wie een verrekijker wil lenen, kan dit bij aanmelding aangeven (het aantal is beperkt beschikbaar).































