Afbeelding
Eigen foto

Straattheaterfestival in Harderwijk

Ingezonden

HARDERWIJK – De binnenstad van Harderwijk is op zaterdag 24 juni het decor voor een gloednieuw straattheaterfestival ‘STRABANT’. 

Op verschillende locaties zullen er ’s middags en ’s avonds verrassende theater- en circusacts te zien zijn.
Het evenement is van 15.00 tot 23.30 uur. Alle acts tijdens STRABANT zijn voor jong en oud vrij toegankelijk. Het festival wordt aangeboden en georganiseerd door Stad als Podium.

“Geniet van verbluffende capriolen op een trampoline, acrobatische kunsten en hilarische taferelen. Ervaar de energieke hip-hop dansvoorstelling van Dyptik om en te midden van een grote hekwerkconstructie. Laat je betoveren door de Glazendraaier op zijn omgebouwde orgelbakfiets. En sluit de dag spetterend af met de unieke act van Symphony of Fire – muziek gemaakt van explosies, vuur en bliksem”, somt de organisatie op. 

Het complete programma en de tijden zijn terug te vinden op www.stadalspodium.nl.

 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Zeewolde bruist aan het water tijdens Havendagen 2026 van vrijdag 10 tot en met zondag 12 juli Ingezonden 8 jun, 15:02
Afbeelding
Zeewolde Atletiek sluit competitiereeks af met stijgende lijn Sport 8 jun, 14:06
Afbeelding
Zeewoldeense Annyck (16) pakt zevende plaats op NK Meerkamp Sport 8 jun, 12:26

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.