Afbeelding
Archieffoto: Deen Guldemond (LOZ)

Samenspeeldag: Alle kids met beperking welkom!

Ingezonden

ZEEWOLDE - Voor kinderen en jeugd met een beperking is het soms best lastig om in contact te komen met andere kinderen. En andersom ook. Woensdagmiddag 16 augustus staat daarom in het teken van samen spelen en bewegen. 

Reuzenbellenblaas, schminken, verkleden, parcourtjes. Werpspelletjes, heksensoep maken en bijvoorbeeld een speurtocht! Iedereen kan meedoen. Speciaal voor alle deze kinderen wordt de ruimte bij de atletiekbaan omgetoverd tot ƩƩn grote spel en beweegplek. Passend bij ieders mogelijkheden. Voor jong en oud.

De Samenspeeldag wordt georganiseerd door Grenzeloos Bewegen in samenwerking met Smash for Life en de Stichting voor het Gehandicapte Kind. Van 14.00 tot 16.00 uur op het Kluunpark (Kluunpad 21, bij de atletiekbaan). Kijk op www.sportencultuurzeewolde.nl voor meer info en aanmelding.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.