Afbeelding
Foto: Nationaal Ouderenfonds

Nationale beweegweek 65+

Sport

ZEEWOLDE - Het Nationaal Ouderenfonds organiseert landelijk de nationale beweegweek voor ouderen. Sport & Cultuur en Welzijn Zeewolde, onderdeel van de gemeente, organiseren dit lokaal. 

In deze week is er door middel van verschillende activiteiten extra aandacht voor bewegen voor 65+ ers. Naast dat bewegen veel fysieke gezondheidsvoordelen heeft, zoals valpreventie, is het sociale aspect van bewegen ook steeds belangrijker. Het ouderenfonds zegt dan ook; ‘kom in beweging en sta op tegen eenzaamheid’. 

Maandag 8 mei om 10.00 uur verzorgt wethouder Winnie Prins de opening van de Beweegweek aan het Marktpad (tegenover de Boni). Aansluitend is er een beweegactiviteit. Dinsdag is er een beweegbingo bij Welzijn Zeewolde door de buurtsportcoaches, met mooie prijzen aangeboden door centrumondernemers.

Woensdag gaat het beweegcaroussel voor 55+’ers van start bij de Jeu de Boules vereniging Les Trois Etoiles, op donderdag is er een dansmiddag bij café De Buren. Vrijdagochtend 12 mei zijn de vitaliteitspelen in het Baken. 

Alle activiteiten zijn gratis en vrijblijvend, aanmelden is niet nodig. Meer informatie: www.sportencultuurzeewolde.nl. Voor vragen kan contact opgenomen worden met Martje van den Bosse, buurtsportcoach, m.vandenbosse@zeewolde.nl of bel / app 06 10255891

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Een rookpluim trekt over het Wolderwijd richting Zeewolde.
Alert in Flevoland vanwege natuurbrand bij ’t Harde Algemeen 29 apr, 18:30
Scouts vormen een erehaag.
Scouts geven Dodenherdenking in Zeewolde elk jaar extra betekenis: ‘Vrijheid is niet vanzelfsprekend’ Algemeen 29 apr, 15:37
Afbeelding
Voorstelling ‘FOUT’ brengt jongerenverhaal tot leven op het terrein Kamp Amersfoort Cultuur 29 apr, 15:16

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.