
Z tot Z-tocht staat voor de deur
SportZEEWOLDE – Zeewolde staat vrijdag 18 en zaterdag 19 september weer in het teken van de Z tot Z-tocht. Tijdens komende editie gaan zo’n 240 wandelaars op pad voor 25, 55, 80 of 110 kilometer.
Vrijdagavond om 18.00 uur klinkt het startschot voor de 110 kilometer, 80 kilometer en de 55 kilometer nachtroute. Zaterdagochtend om 6.00 uur start de 55 kilometer dagroute. De 25 kilometer vertrekt om 9.30 en 10.00 uur. Uiterlijk zaterdag om 18.00 uur moeten alle deelnemers binnen zijn.
De routes zijn dit jaar vernieuwd en voeren deelnemers door Zeewolde, de bossen en het buitengebied. Bij de lange afstand wordt niet meer twee keer dezelfde ronde gelopen. Door de nieuwe routes zijn ook verschillende nieuwe verzorgingsposten toegevoegd.
Start en finish zijn op het Kerkplein. Belangstellenden zijn van harte welkom om de wandelaars daar of onderweg aan te moedigen.
In deze editie leest u ook het verhaal van Bert Aalten, die voor de 25e keer aan de Z tot Z-tocht deelneemt en opnieuw de volledige 110 kilometer wil lopen.





























