
Touwtrekteam Het Loggertje in voorbereiding op Nederlands Kampioenschap
AlgemeenZEEWOLDE – Na een korte stilte meldt touwtrekteam Het Loggertje zich weer met sportief nieuws. Twee weken geleden nam het Under 23-team deel aan de Europese kampioenschappen. In een sterk deelnemersveld met zestien teams bereikten zij de kruisfinales en eindigden op een verdienstelijke vierde plaats.
De focus ligt nu op het Nederlands Kampioenschap dat op vrijdag 13 en zaterdag 14 juni in Staphorst wordt gehouden. Het Loggertje neemt deel in meerdere klassen. Vrijdagochtend treden zes dames aan in hun klasse, gevolgd door het mixteam – bestaande uit vier dames en vier heren – in de middag.
Op zaterdagochtend wordt er een combinatieteam gevormd met touwtrekvereniging Vriezenveen in de jeugdcategorie tot 20 jaar. In de middag komen twee herenteams van Het Loggertje uit in de 6-tal klasse.
Bezoekers zijn welkom om de wedstrijden bij te wonen. Het beloven twee sportieve dagen vol kracht en uithoudingsvermogen te worden.



John van Weeghel































