Afbeelding
Eigen foto

Mannes Schoppink blikt terug op 2025 bij nieuwjaarsreceptie gemeente

Algemeen

ZEEWOLDE – Mannes Schoppink houdt op dinsdagmiddag 6 januari zijn inmiddels traditionele conférence tijdens de nieuwjaarsreceptie van de gemeente Zeewolde in kunstpaviljoen De Verbeelding.

Van kazerne tot Ontmoetingsbos en van Koninklijk bezoek tot camera’s in het winkelcentrum, Zeewolde deed in 2025 volop haar best om in het nieuws te komen! Schoppink zal de onderwerpen kris kras door elkaar allemaal de revue laten passeren in zijn 25e nieuwjaarsconférence. Uiteraard komt ook de plaatselijke politiek veelvuldig voorbij. Volgens de lokale cabaretier zal daarbij “niemand gespaard” worden. Schoppink presenteert daarnaast zijn persoonlijke keuze voor het Zeewolder woord van het jaar. De nieuwjaarsreceptie begint om 16.00 uur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
In memoriam - René van Schajik (1958 - 2026) Algemeen 6 uur geleden
I see you; drone onderstel van van blow up-bij, draaiend aan het plafond, door Jan Schaafsma
Zondagmiddag 31 mei in de Verbeelding: Fascinerende fotografie van grote hoogte Lezersnieuws Ingezonden 7 uur geleden
Afbeelding
Vervolgstappen in formatie Zeewolde: Leefbaar Zeewolde, VVD en ChristenUnie bouwen verder aan coalitieakkoord Politiek gisteren

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.