wethouder Erik van de Beld
wethouder Erik van de Beld Foto: Eigen foto

In gesprek met de wijkwethouder. Woensdag 1 maart eerste bijeenkomst in de Polderwijk

Gemeente

ZEEWOLDE - “Vertel eens…”. Zo heet de campagne waarmee wethouders aangeven dat zij het gesprek willen aangaan met inwoners in de wijken.

De eerste bijeenkomsten zijn op woensdag 1 maart en dinsdag 7 maart. Inwoners zijn van harte welkom voor een gesprek onder het genot van een kop koffie of thee. Aanmelden is niet nodig.

Woont u in de Polderwijk?

Op woensdagavond 1 maart wil wijkwethouder Erik van de Beld graag met u in gesprek. U bent van 19.30 tot 21.00 uur van harte welkom bij Theater de Kluit (Gedempte Gracht 5).

Woont u in noord of het centrum?
Op dinsdagavond 7 maart wil wijkwethouder Helmut Hermans graag met u in gesprek. U bent van 19.30 tot 21.00 uur van harte welkom bij Grand Café De Buren (Flevoweg 69).

Woont u in een andere wijk in Zeewolde?
De data waarop u de wijkwethouder in een andere wijk kunt ontmoeten, volgen zodra de locaties bekend zijn. Voor meer informatie of om te zien wie de wethouder in uw wijk is: kijk op www.zeewolde.nl/wijkwethouder

Het wijkwethouderschap is nieuw in Zeewolde
Wijkwethouders willen weten wat er speelt in een wijk, willen zichtbaar en benaderbaar zijn. Daarvoor zoeken zij de inwoners op en luisteren naar wat er leeft bij hen en in de wijk. Zij zijn de gesprekspartner en verbinder tussen de gemeente en de inwoners. De ambassadeur van een wijk. Zij nemen de wensen van inwoners mee naar de ambtelijke organisatie, maar vragen ook wat inwoners zelf kunnen doen. Met als eindresultaat verbetering van de leefbaarheid en de sociale samenhang in de wijk.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.